Sylwia Apola-Piórkowska

NEUROLOGOPEDA KLINICZNY

SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI

TERAPEUTA MIOFUNKCJONALNY

TERAPEUTA ORTODONCJI FUNKCJONALNEJ

właściciel

Założyłam Pracownię aby móc lepiej pomagać i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prywatnie jestem mamą, co daje mi szersze spojrzenie na rozwój i zabawę dziecka, a także na terapię domową.

Niesienie pomocy małym pacjentom i ich rodzinom sprawia mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszej pracy. Ciągle szukam coraz lepszych metod i technik pracy i w związku z tym stale podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach.

Zajmuję się oceną i wspieraniem rozwoju niemowląt i małych dzieci.
Specjalizuję się we wczesnej interwencji logopedycznej, diagnozie i terapii dzieci z wyzwaniami rozwojowymi (m. in. wcześniactwo, zespoły genetyczne) oraz zajmuję się profilaktyką i wsparciem leczenia ortodontycznego.

Małgorzata Wiercioch-Sowa

LOGOPEDA

OLIGOFRENOPEDAGOG

TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

terapeuta niezintegrowanych odruchów

Terapia integracji sensorycznej

Jowita Sierżęga-Bester

Pedagog specjalny

Terapeuta osób z autyzmem

Terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju

Jako pedagog specjalny zajmuje się nie tylko niepełnosprawnością. Prowadzi też zajęcia rozwijające dla najmłodszych. Wykorzystuje różne techniki, formy i metody pracy: ćwiczenia grafomotoryczne przy stoliku, naukę prawidłowego chwytu, zabawy sensoryczne i sensomotoryczne, ćwiczenia usprawniające sprawność motoryki małej i dużej jak również zajęcia edukacyjne. Uczy też rodziców, jak powinni bawić się ze swoim dzieckiem, aby ta zabawa przynosiła jak najwięcej korzyści.

Alina Krowicka

LOGOPEDA

OLIGOFRENOPEDAGOG

SURDOPEDAGOG

PROVIDER NEUROFLOW

Szczególnie interesuje się centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego.

Katarzyna Łachmanowicz

fizjoterapeuta

osteopata

Oceni zaburzenia napięcia mięśniowego w obrębie całego ciała nie tylko w zakresie głowy i twarzy. Terapia osteopatyczno-fizjoterapeutyczna poprawi pracę układu nerwowego, tak aby terapia logopedyczna była w pełni skuteczna i długotrwała. Wspiera leczenie ortodontyczne.

Co mówią o nas rodzice?

"Pani Sylwia jest osobą którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić rodzicom których dzieci mają problemy z rozwojem mowy. Pani Sylwia ma świetne podejście do dzieci i jest osobą bardzo profesjonalną w swojej dziedzinie. Zawsze zadaje ćwiczenia i dokładnie tłumaczy jak należy je wykonywać z dzieckiem w domu. Jest osobą bardzo zaangażowaną i pomocną jeżeli chodzi o rehabilitację dziecka, które ma problem z mową. Bardzo pomogła mojemu synowi. Polecam serdecznie."
Agnieszka
MAMA Kamila
"Pani Sylwia pokazała nam jak i co mamy ćwiczyć, aby osiągnąć poprawną wymowę. Bardzo dobre podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm. Polecam."
Katarzyna
MAMA MIKOŁAJA
"Szczerze polecam Panią Sylwię. Ma świetny kontakt z dziećmi. Synek bardzo ją lubi i robi duże postępy."
Georgina
MAMA KUBY
"Szczerze polecam Panią Sylwię. Poprowadziła mojego niespełna 3-miesięcznego synka. Ma wspaniałe podejście do dzieci, podąża za nimi i ogromną wiedzę i umiejętności."
Emilia
MAMA wojtka
"Zdecydowanie polecam Panią Sylwię. Pełen profesjonalizm, aktualna wiedza (z różnych dziedzin), ogromne wsparcie, a do tego uśmiech i świetne podejście do pacjenta i rodzica. "
Aleksandra
MAMA ADY
"Polecam w 100% p. Sylwię. Nasza córka mając 21 miesięcy nie mówiła nic, nawet mama. Po kilku miesiącach wizyt zaczęła mówić, nagle pojawił się tiess (pies), buty, mama i poszło ;). Bardzo ciekawe zajęcia ćwiczące małe rączki. Później córka ćwiczyła rodziców w domu..... pa, po, pu, pi, py. Bardzo polecamy  i dziękujemy!."
Ewa
MAMA NATALII
"Pani Sylwia to wyjątkowy logopeda w 100% oddany swojej pracy, dzięki jej zaangażowaniu mój syn dzisiaj jest w 1 klasie i świetnie sobie radzi. Bardzo polecam."
Joanna
MAMA MIŁOSZA

“Sukces każdego dziecka
zaczyna się
od dobrej edukacji.”

kontakt

© Pracownia mowy. All rights reserved.