Sylwia Apola-Piórkowska

NEUROLOGOPEDA KLINICZNY

SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI

TERAPEUTA MIOFUNKCJONALNY

TERAPEUTA ORTODONCJI FUNKCJONALNEJ

właściciel

Założyłam Pracownię aby móc lepiej pomagać i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prywatnie jestem mamą, co daje mi szersze spojrzenie na rozwój i zabawę dziecka, a także na terapię domową.

Niesienie pomocy małym pacjentom i ich rodzinom sprawia mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszej pracy. Ciągle szukam coraz lepszych metod i technik pracy i w związku z tym stale podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach.

Zajmuję się oceną i wspieraniem rozwoju niemowląt i małych dzieci.
Specjalizuję się we wczesnej interwencji logopedycznej, diagnozie i terapii dzieci z wyzwaniami rozwojowymi (m. in. wcześniactwo, zespoły genetyczne) oraz zajmuję się profilaktyką i wsparciem leczenia ortodontycznego.

Małgorzata Wiercioch-Sowa

LOGOPEDA

OLIGOFRENOPEDAGOG

TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

terapeuta niezintegrowanych odruchów

Terapia integracji sensorycznej

Jowita Sierżęga-Bester

Pedagog specjalny

Terapeuta osób z autyzmem

Terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju

Jako pedagog specjalny zajmuje się nie tylko niepełnosprawnością. Prowadzi też zajęcia rozwijające dla najmłodszych. Wykorzystuje różne techniki, formy i metody pracy: ćwiczenia grafomotoryczne przy stoliku, naukę prawidłowego chwytu, zabawy sensoryczne i sensomotoryczne, ćwiczenia usprawniające sprawność motoryki małej i dużej jak również zajęcia edukacyjne. Uczy też rodziców, jak powinni bawić się ze swoim dzieckiem, aby ta zabawa przynosiła jak najwięcej korzyści.

Sabina Pasternak-Ślemp

neuroLOGOPEDA

Terapeuta osób z autyzmem

Zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Alina Krowicka

LOGOPEDA

OLIGOFRENOPEDAGOG

SURDOPEDAGOG

PROVIDER NEUROFLOW

Szczególnie interesuje się centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego.

Katarzyna Łachmanowicz

fizjoterapeuta

osteopata

Oceni zaburzenia napięcia mięśniowego w obrębie całego ciała nie tylko w zakresie głowy i twarzy. Terapia osteopatyczno-fizjoterapeutyczna poprawi pracę układu nerwowego, tak aby terapia logopedyczna była w pełni skuteczna i długotrwała. Wspiera leczenie ortodontyczne.

Co mówią o nas rodzice?

"Pani Sylwia jest osobą którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić rodzicom których dzieci mają problemy z rozwojem mowy. Pani Sylwia ma świetne podejście do dzieci i jest osobą bardzo profesjonalną w swojej dziedzinie. Zawsze zadaje ćwiczenia i dokładnie tłumaczy jak należy je wykonywać z dzieckiem w domu. Jest osobą bardzo zaangażowaną i pomocną jeżeli chodzi o rehabilitację dziecka, które ma problem z mową. Bardzo pomogła mojemu synowi. Polecam serdecznie."
Agnieszka
MAMA Kamila
"Pani Sylwia pokazała nam jak i co mamy ćwiczyć, aby osiągnąć poprawną wymowę. Bardzo dobre podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm. Polecam."
Katarzyna
MAMA MIKOŁAJA
"Szczerze polecam Panią Sylwię. Ma świetny kontakt z dziećmi. Synek bardzo ją lubi i robi duże postępy."
Georgina
MAMA KUBY
"Szczerze polecam Panią Sylwię. Poprowadziła mojego niespełna 3-miesięcznego synka. Ma wspaniałe podejście do dzieci, podąża za nimi i ogromną wiedzę i umiejętności."
Emilia
MAMA wojtka
"Zdecydowanie polecam Panią Sylwię. Pełen profesjonalizm, aktualna wiedza (z różnych dziedzin), ogromne wsparcie, a do tego uśmiech i świetne podejście do pacjenta i rodzica. "
Aleksandra
MAMA ADY
"Polecam w 100% p. Sylwię. Nasza córka mając 21 miesięcy nie mówiła nic, nawet mama. Po kilku miesiącach wizyt zaczęła mówić, nagle pojawił się tiess (pies), buty, mama i poszło ;). Bardzo ciekawe zajęcia ćwiczące małe rączki. Później córka ćwiczyła rodziców w domu..... pa, po, pu, pi, py. Bardzo polecamy  i dziękujemy!."
Ewa
MAMA NATALII
"Pani Sylwia to wyjątkowy logopeda w 100% oddany swojej pracy, dzięki jej zaangażowaniu mój syn dzisiaj jest w 1 klasie i świetnie sobie radzi. Bardzo polecam."
Joanna
MAMA MIŁOSZA

“Sukces każdego dziecka
zaczyna się
od dobrej edukacji.”

kontakt

© Pracownia mowy. All rights reserved.